#vienairbaigta – jau trečius metus vykdomas socialinis projektas, skirtas mūsų keturkojams bičiuliams. Projektas skleidžia žinutę apie būtinybę pasirūpinti savo augintinių sveikata – leidžiant laiką lauke ir tyrinėjant gamtą, svarbu prisiminti, kad joje tyko nemažai pavojų. Blusos, įvairiausių rūšių erkės, kirmėlės – tai kompanija, kurios nepageidaujame nė vienas. Norint nuo jų apsaugoti augintinius, būtina išsirinkti veiksmingą priemonę nuo parazitų. Juk jie – visaverčiai mūsų šeimos nariai, kurių sveikata ir gerovė priklauso būtent nuo mūsų. Prie projekto įgyvendinimo šiemet prisijungė itin daug augintinių šeimininkų, kuriems, atsidėkojant, buvo įteiktos simbolinės „Nexgard“ dovanėlės – pledai smagiam ir saugiam laikui gamtoje.

Siekiant projekto žinutę paskleisti dar plačiau, šiais metais surengtos ir šmaikščios nuotraukų parodos, kurias gegužės 28 – birželio 10 dienomis lankytojai gali išvysti Vilniaus PLC „Panorama“, o birželio 11–25 dienomis – Kauno PC „Akropolis“ koridoriuose. Parodų metu kviečiame kartu pamėginti įsivaizduoti, apie kokius savo norus, jeigu tik galėtų, papasakotų mūsų keturkojai draugai. Fotografijų projektas skatina šeimininkus būti atsakingus, suprasti savo augintinių poreikius ir jais kaip įmanoma geriau pasirūpinti.

Pasirūpinti augintinio apsauga lengviau ir būti negali – vos viena gardi tabletė per mėnesį ir baigta! Patikimos „Nexgard“ antiparazitinės priemonės visapusiškai apsaugo Tavo augintinį. Šios tabletės užkerta kelią blusoms, erkėms, virškinamojo trakto nematodams ir puikiai tinka širdies kirmėlių ligų, angiostrongiliozės bei teliaziozės, profilaktikai.

Kviečiame prisijungti prie socialinės akcijos ir tapti socialinio projekto #vienairbaigta dalimi skatinant kitus atkreipti dėmesį į patikimą augintinių apsaugą nuo parazitų.